ERGO Hestia dostarcza nowoczesne zaplecze technologiczne wspierając całościowo proces zarzadzania ryzykiem w biznesie korporacyjnym. Innowacyjne systemy IT dla pośredników i ekspertów ERGO Hestii, jak również narzędzia dialogu i edukacji dla naszych klientów tworzą spójną platformę współpracy. Stworzyliśmy nowoczesne laboratoria predykcyjno-prewencyjne. Dzięki nim oferujemy naszym klientom możliwość analizy potencjalnych scenariuszy zagrożeń w warunkach wirtualnych, ale również w codziennej biznesowej praktyce. Nieskończoność rozwiązań jest paliwem do ciągłych poszukiwań i doskonalenia narzędzi, zapewniających ciągłość działania i rozwój biznesu.

Łukasz Białous

Menedżer

Hestia Corporate Solutions

Cumulus. Floty – zarządzanie ubezpieczeniem floty
Narzędzia

Cumulus. Floty – zarządzanie ubezpieczeniem floty

Jesteś managerem floty, zajmujesz się zarządzaniem pojazdami, zajmujesz się też zarządzaniem ubezpieczeniem tych pojazdów. W jaki sposób to czynisz? W jaki sposób zarządzasz ubezpieczeniem floty? Osobiście zgłaszasz pojazdy do ubezpieczenia u Ubezpieczyciela? Ile zajmuje Ci dojazd i powrót? A gdyby tak wszystkiego można było dokonać w minutę i jeszcze nie ruszając się z za komputera, o dowolnej porze dnia i gdziekolwiek jesteś? Nierealne? Realne, ale nie dla wszystkich.

Inżynierowie przyszłości
Narzędzia

Inżynierowie przyszłości

Inżynierowie Hestii Loss Control do tej pory wykonywali ocenę ryzyka w oparciu o ogromną wiedzę, bogate doświadczenie i niezbędne materiały otrzymywane od upoważnionych osób na terenie na wizytowanych obiektów.

multimedia