Prezentacje


Artykuły

Termowizja wkroczyła do ubezpieczeń korporacyjnych

ERGO Hestia po raz jedenasty zdobyła nagrodę Fair Play przyznawaną przez polskich brokerów ubezpieczeniowych. Firma nie osiada na laurach i wprowadza nowe, innowacyjne rozwiązania. Tym razem jest to termowizja.

Identyfikacja najsłabszych ogniw, zapobieganie najkosztowniejszym szkodom

Podczas Kongresu Brokerów w Mikołajkach odsłoniliśmy kolejny element nowej oferty ubezpieczeń korporacyjnych ERGO Hestii - Hestia Corporate Solutions. Prezentacja usług termowizyjnych to nasza odpowiedź na zapotrzebowania brokerów i klientów.

To nowa jakość w ubezpieczeniach korporacyjnych. Rozmowy o termowizji - Zbigniew Byliński Attis Broker

Podczas rozmów na Kongresie w Mikołajkach, gdzie ERGO Hestia po raz pierwszy oficjalnie zaprezentowała ideę audytu termowizyjnego, mieliśmy okazję rozmawiać z brokerami, którzy jak nikt inny, potrafią patrzeć na ryzyko z dwóch perspektyw – ubezpieczeniowej i inżynierskiej.

By łatwiej zapobiec szkodzie. Rozmowy o termowizji - Hubert Kowalewski Donoria S.A.

Wykorzystanie specjalistycznych kamer do prowadzenia badań termowizyjnych odzwierciedla rozwój rynku w Polsce. Włączenie do działań o charakterze predykcyjnym zaawansowanych technologicznie narzędzi pozwala klientom, ale też ubezpieczycielowi lepiej lokować i oceniać ryzyko.

W zasięgu ręki. Rozmowy o termowizji - Andrzej Borowiak PWS Konstanta

Bardzo często klienci są nieświadomi zagrożeń, które występują w prowadzonych przez nich firmach. Pośpiech czy nadmiar decyzji powodują, że mogą nie pamiętać o istotnych obszarach zagrożeń, które są niekiedy w zasięgu wzroku.

Krok w kierunku nowoczesnego spełnienia potrzeb klienta. Rozmowy o termowizji - Bartosz Tokarski EIB SA

Termowizja to nowa usługa, którą ubezpieczyciele chcą zaspokoić oczekiwania klientów, a te rosną. Brokerzy szukają nowych usług, które zapewnią wartość dodaną klientom tak, aby obsługa ubezpieczeniowa była pełniejsza. Klientom już nie zależy tylko na tym, żeby zapłacić składkę, dostać odszkodowanie. Chcą po gospodarsku, profesjonalnie zarządzać posiadanym majątkiem.


Filmy