Konferencja: Cumulus.EVO

Hestia Corporate Solutions – nowa oferta ubezpieczeń korporacyjnych ERGO Hestii

Patroni medialni


Prezentacje


Filmy


Artykuły

Ile zajmuje ubezpieczenie wszystkich pracowników? Możesz to zrobić w minutę

Ubezpieczyciele konkurują ze sobą nie tylko samym produktem, ceną czy siłą i wiarygodnością marki, ale też coraz częściej łatwością obsługi, dostępnością i nowoczesnością zaplecza technologicznego. Rosnący poziom cyfryzacji upraszcza pracę agentów i brokerów.

Cumulus Evo - cyfrowa rEVOlucja w sprzedaży

Dziś, by zdobyć przewagę konkurencyjną, trzeba modernizować biznes, przewartościowywać cele, ustalać nowe priorytety. Trzeba podążać za potrzebami klientów, ale i pośredników, którzy do klientów mają bezpośredni dostęp. Na przykład dostosowując do nich narzędzia sprzedażowe, które pozwolą usprawnić procesy, ale i zaoszczędzić cenny w biznesie czas...- relacjonuje Paulina Skiba.

Druga odsłona Hestii Corporate Solutions – premiera internetowej platformy Cumulus Evo

Rynkowy debiut platformy Cumulus Evo ERGO Hestia zorganizowała w trzech miastach: Katowicach, Sopocie i Warszawie. Ponad trzystu brokerów i agentów miało okazję szczegółowo poznać mechanizm i funkcjonalność mobilnego narzędzia, które będą mogli wykorzystywać pośrednicy i ich klienci.

Ze świata analogowego do cyfrowych usług i obsługi ubezpieczeń masowych

Pod koniec kwietnia odsłoniliśmy drugi element nowej oferty ubezpieczeń korporacyjnych Ergo Hestii - Hestia Corporate Solutions. Rynkowy debiut platformy Cumulus Evo to nasza odpowiedź na zapotrzebowania brokerów i agentów. To całkowicie nowa, technologicznie zaawansowana platforma, która w sposób radykalny uprości pracę pośrednikom zajmującym się wystawianiem polis OC zawodu, NNW i kosztów leczenia oraz organizacjom, które w imieniu swoich członków negocjują ofertę ubezpieczeniową.